Hotel International Prague Praha

Hotelu International Prague Praha 11 Hotelu International Prague Praha 12 Hotelu International Prague Praha 13 Hotelu International Prague Praha 14 Hotelu International Prague Praha 15 Hotelu International Prague Praha 16 Hotelu International Prague Praha 17 Hotelu International Prague Praha 18 Hotelu International Prague Praha 19 Hotelu International Prague Praha 20 Hotelu International Prague Praha 21 Hotelu International Prague Praha 22

.Hotel International Praha je česká národní památka a významné konferenční centrum až pro 1 200 návštěvníků, nabízející luxusní ubytování v 278 pokojích několika kategorií a kvalitní gastronomické služby. Čtyřhvězdičkový hotel International se nachází se v rezidenční čtvrti Praha-Dejvice, blízko Letiště Václava Havla, Pražského hradu, Starého Města, Karlova mostu, Václavského náměstí a dalších zajímavých míst metropole, s nimiž má velmi dobré dopravní spojení metrem a tramvají. Hotel International poskytuje ubytování v 278 pokojích typu Standard, Superior, Executive a Tower Suite, ze kterých si jistě vybere jakýkoliv návštěvník Prahy. Všechny mají individuálně ovládanou klimatizaci, TV a vysokorychlostní internet. Konferenční prostory hotelu International s kongresovým sálem a 15 jednacími místnostmi patří mezi největší v Praze. Úroveň pořádaných akcí zvyšuje i rozlehlá a klidná zahrada, která na ně navazuje.


Pořádáte v Praze mezinárodní konferenci a hledáte ubytování v blízkosti letiště? Nebo jen toužíte prožít v české metropoli pár dní a nocí na místě s nevšední atmosférou? Potom se s důvěrou obraťte na komfortní čtyřhvězdičkový hotel International v rezidenční čtvrti Praha-Dejvice, v dosahu historického centra města, který je díky své jedinečné architektuře zařazen též na seznam památkově chráněných objektů. Hotel International Praha, vyhledávané konferenční centrum, nabízí luxusní ubytování v 278 moderně vybavených pokojích kategorií.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-international-prague@toprague.cz
Adresa: Koulova 15 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu International Prague Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu International Prague Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

- Odebrat typ pokoje ...
+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist